Promocje
Piżama damska Luna 552
Piżama damska Luna 552
47,00 zł 38,00 zł
Piżama damska Triumph PK Capri x
Piżama damska Triumph PK Capri x
169,90 zł 101,94 zł
Koszula damska Dobranocka 12 kropki
Koszula damska Dobranocka 12 kropki
46,00 zł 37,00 zł
PIŻAMA MĘSKA CORNETTE 312
PIŻAMA MĘSKA CORNETTE 312
62,00 zł 49,00 zł
Piżama chłopięca Damana niebieski
Piżama chłopięca Damana niebieski
27,00 zł 22,00 zł
Piżama chłopięca Taro 038 niebieska
Piżama chłopięca Taro 038 niebieska
44,00 zł 35,20 zł
Piżama damska Cana 4087
Piżama damska Cana 4087
90,00 zł 72,00 zł
Koszula nocna damska Luna 128
Koszula nocna damska Luna 128
49,00 zł 39,20 zł
Piżama chłopięca Italian Fashion Kuba
Piżama chłopięca Italian Fashion Kuba
43,00 zł 34,40 zł
PIŻAMA DAMSKA REGINA 830 fiolet
PIŻAMA DAMSKA REGINA 830 fiolet
59,00 zł 47,20 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin Karty Upominkowej

Warunki ogólne

1. Wydawca – F.H. A i M z siedzibą w Busku-Zdroju, zobowiązuje się do przekazania Klientowi Karty Upominkowej i do przyjmowania jej do realizacji w sklepie internetowym krainapizam.pl. Klient zobowiązuje się do przekazania Wydawcy zadeklarowanych środków pieniężnych w kwotach odpowiadających wartości zakupionej karty. Środki te przechodzą w całości na własność Wydawcy w momencie dokonania płatności za zamówienie Karty Upominkowej w sklepie krainapizam.pl.

2.Karta Upominkowa jest wysyłana do klienta e-mailem, klient otrzyma gotową kartę elektroniczną w formie pdf  na adres mailowy podany w trakcie składania zamówienia. W takim wypadku paragon za zakup karty zostanie wysłany Pocztą Polską na adres podany w trakcie składania zamówienia.

3.Karta Upominkowa może być użyta wyłącznie w sklepie internetowym krainapizam.pl. Karta Upominkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości lub w części. Zwrot niewykorzystanej Karty Podarunkowej przez nabywcę jest możliwy na takich samych zasadach jak zwrot wszystkich produktów w sklepie internetowym krainapizam.pl. Zastosowanie w tej kwestii ma Regulamin Sklepu.

4.Na Karcie Upominkowej znajduje się informacja o wartości a także numer Karty.

5.Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za utracenie lub udostępnienie osobom trzecim kodu uprawniającego do użycia Karty Upominkowej.

6.Data ważności Karty Upominkowej wynosi 2 miesiące od daty zakupu.

Zasady korzystania z Karty Upominkowej

1.Karta Upominkowa może być realizowana w sklepie krainapizam.pl. Po wpisaniu w trakcie składania zamówienia numeru Karty Upominkowej w polu „Mam kupon rabatowy”, od kwoty zamówienia zostanie odjęta wartość Karty. Klient zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny metodami płatności dostępnymi w sklepie internetowym krainapizam.pl, gdy wartość towarów jest wyższa niż wartość nominalna Karty Upominkowej.

2.W przypadku, gdy wartość zamówienia jest niższa niż wartość na Karcie Upominkowej, pozostałe środki na Karcie przepadają.

3.Wydawca ma prawo odmówić realizacji Karty Upominkowej w przypadku upływu terminu jej ważności.

Postanowienia końcowe

1.W przypadku zwrotu Towarów zakupionych w sklepie krainapizam.pl przy użyciu Karty Upominkowej, rozliczenie z Klientem nastąpi przez wydanie nowej Karty Upominkowej o wartości równiej wartości zwracanych produktów i przesłanie jej Klientowi e-mailem.

2.Klient wraz z otrzymaniem Karty Upominkowej oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów. Klient poprzez realizację Karty Upominkowej potwierdza zlecenie dokonania użycia jej w takim zakresie, w jakim będzie to wynikać z dokumentacji posiadanej przez Wydawcę.

3.Karta Upominkowa w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, jak również nie jest elektroniczną kartą płatniczą. Karta Upominkowa jest wyłącznie formą bonu towarowego.

4.Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie przepisy dotyczące bonów towarowych.

krainapizam.pl ma obowiązek przekazania Klientowi Regulaminu w formie pisemnej na każde jego żądanie. krainapizam.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

 

Treść niniejszego regulaminu jest umieszczony na stronie https://krainapizam.pl/pl/i/Regulamin-Karty-Upominkowej/16

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl