Promocje
Piżama dziewczęca Cornette 585/45 Julia
Piżama dziewczęca Cornette 585/45 Julia
50,00 zł 40,00 zł
Piżama chłopięca Taro 037 motocykl
Piżama chłopięca Taro 037 motocykl
36,00 zł 28,80 zł
Koszula damska ITALIAN FASHION Flamenco
Koszula damska ITALIAN FASHION Flamenco
39,00 zł 31,20 zł
Piżama damska Regina 658
Piżama damska Regina 658
42,00 zł 33,60 zł
PIŻAMA DAMSKA CANA 9024
PIŻAMA DAMSKA CANA 9024
96,00 zł 76,80 zł
Piżama dziewczęca Italian Fashion Ala
Piżama dziewczęca Italian Fashion Ala
49,00 zł 39,20 zł
Koszula nocna damska Triumph NDK 10 błękitny
Koszula nocna damska Triumph NDK 10 błękitny
119,90 zł 71,94 zł
Piżama chłopięca Taro Nataniel 1169
Piżama chłopięca Taro Nataniel 1169
54,00 zł 43,20 zł
PIŻAMA DAMSKA ITALIAN FASHION ważka żółty
PIŻAMA DAMSKA ITALIAN FASHION ważka żółty
47,00 zł 37,60 zł
Piżama chłopięca Taro Car moro
Piżama chłopięca Taro Car moro
29,00 zł 23,20 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin Karty Upominkowej

Warunki ogólne

1. Wydawca – F.H. A i M z siedzibą w Busku-Zdroju, zobowiązuje się do przekazania Klientowi Karty Upominkowej i do przyjmowania jej do realizacji w sklepie internetowym krainapizam.pl. Klient zobowiązuje się do przekazania Wydawcy zadeklarowanych środków pieniężnych w kwotach odpowiadających wartości zakupionej karty. Środki te przechodzą w całości na własność Wydawcy w momencie dokonania płatności za zamówienie Karty Upominkowej w sklepie krainapizam.pl.

2.Karta Upominkowa jest wysyłana do klienta e-mailem, klient otrzyma gotową kartę elektroniczną w formie pdf  na adres mailowy podany w trakcie składania zamówienia. W takim wypadku paragon za zakup karty zostanie wysłany Pocztą Polską na adres podany w trakcie składania zamówienia.

3.Karta Upominkowa może być użyta wyłącznie w sklepie internetowym krainapizam.pl. Karta Upominkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości lub w części. Zwrot niewykorzystanej Karty Podarunkowej przez nabywcę jest możliwy na takich samych zasadach jak zwrot wszystkich produktów w sklepie internetowym krainapizam.pl. Zastosowanie w tej kwestii ma Regulamin Sklepu.

4.Na Karcie Upominkowej znajduje się informacja o wartości a także numer Karty.

5.Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za utracenie lub udostępnienie osobom trzecim kodu uprawniającego do użycia Karty Upominkowej.

6.Data ważności Karty Upominkowej wynosi 2 miesiące od daty zakupu.

Zasady korzystania z Karty Upominkowej

1.Karta Upominkowa może być realizowana w sklepie krainapizam.pl. Po wpisaniu w trakcie składania zamówienia numeru Karty Upominkowej w polu „Mam kupon rabatowy”, od kwoty zamówienia zostanie odjęta wartość Karty. Klient zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny metodami płatności dostępnymi w sklepie internetowym krainapizam.pl, gdy wartość towarów jest wyższa niż wartość nominalna Karty Upominkowej.

2.W przypadku, gdy wartość zamówienia jest niższa niż wartość na Karcie Upominkowej, pozostałe środki na Karcie przepadają.

3.Wydawca ma prawo odmówić realizacji Karty Upominkowej w przypadku upływu terminu jej ważności.

Postanowienia końcowe

1.W przypadku zwrotu Towarów zakupionych w sklepie krainapizam.pl przy użyciu Karty Upominkowej, rozliczenie z Klientem nastąpi przez wydanie nowej Karty Upominkowej o wartości równiej wartości zwracanych produktów i przesłanie jej Klientowi e-mailem.

2.Klient wraz z otrzymaniem Karty Upominkowej oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów. Klient poprzez realizację Karty Upominkowej potwierdza zlecenie dokonania użycia jej w takim zakresie, w jakim będzie to wynikać z dokumentacji posiadanej przez Wydawcę.

3.Karta Upominkowa w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, jak również nie jest elektroniczną kartą płatniczą. Karta Upominkowa jest wyłącznie formą bonu towarowego.

4.Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie przepisy dotyczące bonów towarowych.

krainapizam.pl ma obowiązek przekazania Klientowi Regulaminu w formie pisemnej na każde jego żądanie. krainapizam.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

 

Treść niniejszego regulaminu jest umieszczony na stronie https://krainapizam.pl/pl/i/Regulamin-Karty-Upominkowej/16

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl